Aksa Şarj

Bilgi Güvenliği Politikası

  • Anasayfa
  • Bilgi Güvenliği Politikası

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) Politikası’nın amacı, Kazancı Holding’in ve ilgili Grup Şirketleri’nin “BGYS Kapsam Dokümanı”nda belirtilen şirketler, lokasyonlar, varlıklar, süreçler ve personel için şirket stratejileri doğrultusunda BGYS’ye yönelik anlayışını aktarmak, BGYS amaç ve hedeflerini kayıt altına almak ve bu anlayışın uygulanması için yapılması gerekenleri aktarmaktır.

Temelleri 1950’li yıllarda atılan Kazancı Holding, yarım asrı aşan yolculuğunda her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak; doğal gaz dağıtımı, enerji üretimi, elektrik satışı ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olmuştur. Grup, enerji alanlarındaki yatırımları, ödediği vergiler ve yarattığı istihdam ile Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

Kuruluşumuzda yasal uyumluluklar çerçevesinde gerektiği kadar bilme prensibine uygun erişim kontrolleri, gelişen teknolojiye uygun güvenlik önlemleri alınır. Bilgi güvenliği tehditleri göz önünde bulundurularak kuruluş bilgi varlıkları ve hizmetleri açısından riskler ve önlemler arasında uygun bir denge sağlayan bilgi güvenliği risk yönetimi sistemi uygular. Bu çerçevede bilgi güvenliği amaçlarımız;

Aksa Müşteri Çözümleri A.Ş  olarak, faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz her alanda;  tecrübemizle vizyonumuzu genişletmeyi, büyümeyi ve ülke ekonomisine katkımızı artırmayı kaçınılmaz bir görev olarak kabul ediyoruz.